В центре внимания:

Рятувальники на Львівщині здійснили буксировку 58 автомобілів, які не впорались з негодою

Рятувальники на Львівщині здійснили буксировку 58 автомобілів, які не впорались з негодою

Про це повідомила прес-служба ДСНС України у Львівській області.

3 лютого поблизу с. Ковиничі Самбірського району на автодорозі Ковиничі – Містковичі місцевою пожежною командою с. Містковичі за допомогою буксирувального тросу було витягнуто автобус маршрутом «Самбір – Ковиничі» з кювету.

На Орявському та Івашківському перевалах було відбуксовано 37 великовантажних автомобілів.

Поблизу с. Луки Самбірського району пожежно-рятувальним відділенням за допомогою буксирувального тросу було витягнуто автомобіль екстреної медичної допомоги під гору та легковий автомобіль з кювету.

У селі Лисовичі Стрийського району водій автомобіля «Renoult Midlum», не впорався з керуванням та з’їхав у кювет та пошкодив трубу газопостачання приватного житлового будинку. Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по буксируванню автомобіля. Бригадою аварійно газовою службою проводились роботи по ліквідації тріщини труби газопостачання.

4 лютого поблизу м. Дрогобич впало дерево на проїжджу частину та перешкоджає руху автотранспорту. Проводились роботи по розрізанню дерева та прибиранню його з проїжджої частини.

У с. Бар Городоцького району впало дерево на проїжджу частину та перешкоджає руху автотранспорту. Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по розрізанню дерева та прибиранню його з проїжджої частини.

4 лютого на автодорозі Дрогобич-Трускавець впало дерево на проїжджу частину та перешкоджає руху транспорту. Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по розрізанню дерева та прибиранню його з проїжджої частини.

4 лютого в Стрию по вул. Сколівська, б/н впало дерево на проїжджу частину та перешкодило руху транспорту. Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по розрізанню дерева та прибиранню його з проїжджої частини.

Проблемними є ділянки у Сколівському районі у с. Орявчик та с. Мохнате де працюють рятувальники та допомагають водіям буксированням автомобілів. Залучена мобільна оперативна група Головного укправління ДСНС України у Львівській області.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.02.2018 11:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.