В центре внимания:

Саакашвілі можуть депортувати

Про це повідомляє РБК-Україна.

Як заявив сьогодні генеральний прокурор України Юрій Луценко, міграційна служба відмовила колишньому голові Одеської обласної державної адміністрації та лідепу "Руху нових сил" Міхеїлу Саакашвілі в статусі біженця.

"Державна міграційна служба відмовила йому у статусі біженця, про яке він написав заяву і пан Саакашвілі, як завжди, до суду з оскарженням цього рішення не звернувся", – заявив Юрій Луценко.

За його словами, Саакашвілі в даний момент має статус особи "без спеціальних обставин, які могли б запобігти його депортації або екстрадиції".

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі 10 вересня прибув в Україну через пункт пропуску "Шегині". Через його приїзд у Шегинях постраждали 11 поліцейських. А львівська поліція затримала п'ять учасників незаконного перетину кордону у Шегинях, серед яких був і Олександр Бурцев.

А 13 вересня екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі покинув Львів. Наступного дня він розпочав тур містами України, а 17 жовтня у Києві розпочався мітинг з вимогою скасувати депутатську недоторканність, змінити виборче законодавство і створити антикорупційний суд.

До акції долучилися й інші міста, зокрема, у Львові вранці активісти зібралися перед будівлею Львівської ОДА.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.10.2017 3:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.