В центре внимания:

Савельєв подарував Садовому яйця

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні на засідання виконавчого комітету Львівської міської ради прийшов головний редактор газети "Ратуша" Микола Савельєв та подарував яйця міському голові Львова Андрію Садовому.

Причиною "подарунку" стало рішення минулого виконкому міськради, коли комунальній газеті відмовилися виділити гроші на зарплату для працівників у листопаді та грудні 2017 року. Загалом це 171 тис грн.

У міськраді натомість наголосили, що управління фінансового контролю до 15 грудня проведе перевірку фінансово-господарської діяльності газети "Ратуша" за 2014-2016 роки та за завершений звітний період 2017 року.

"Управління фінансового контролю від сьогоднішнього дня приступає до роботи щодо проведення перевірки. До питання додаткового фінансування газети "Ратуша" з бюджету міста ми повернемось після результатів перевірки. Наразі зарплата працівникам редакції виплачується в межах тих призначень, які є", – зазначив в.о. директора департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко.

Нагадаємо, у квітні 2016и року львівські депутати підтримали реформування газети "Ратуша" та дозволили їй відділитися від Львівської міської ради.

Це було зроблено зхгідно із законом про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, який ухвалила Верховна Рада 4 грудня 2015 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.11.2017 12:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.