В центре внимания:

Садовий домігся створення нового ЛКП на базі "Львівспецкомунтрансу"

Про це передає кореспондент Варіантів із сесії Львівської міської ради.

Сьогодні директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич під час розгляду зовсім іншого питання, яке стосується будівництва дороги до майбутнього сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2, запропонувала внести доповнення до цієї ухвали.

Відтак вона зачитала ухвалу про створення на базі ЛКП "Львівспецкомунтранс" нового комунального підприємства "Еко місто".

Зазначимо, питання про виділення з "Львівспецкомунтрансу" нового підприємства на сесії розглядали двічі, втім для його прийняття не вистачало депутатських голосів.

Як заявила Гелена Пайонкевич, голосування за ухвалу (про будівництво дороги до сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2, в яку внесли доповнення про створення нового ЛКП "Еко місто") стане першою сходинкою у вирішення сміттєвої кризи Львова. "За" проголосували 39 депутатів.

За її словами, саме новостворене ЛКП "Еко місто" буде отримувачем кредиту від ЄБРР, саме тому у статутному фонді установи має бути не менше 50 млн грн.

Нагадаємо, через те, що Львівська міська рада передала функції щодо вивозу сміття Львівській ОДА, мерія також повинна передати області повне керування "Львівспецкомунтрансом".

Однак нещодавно у ЛОДА заявили, що міська рада гальмує передачу "Львівспецкомунтрансу", адже хоче віддати під керівництво не ціле підприємство, а лише його філію. А з такою позицією міста ЛОДА не погоджується.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.07.2017 0:21 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.