В центре внимания:

Садовий зустрівся з міністром МЗС Польщі Ващиковським за закритими від преси дверями

Хоч МЗС Польщі напередодні повідомило, що в планах міністра така зустріч є, прес-служба Львівської міськради, яка висвітлює кожен крок мера Львова, не надала повідомлення про це.

МЗС Республіки Польща у Twitter також оприлюднило фото зустрічі Андрія Садового, нардепа від «Самопомочі» Ірини Подоляк з Вітольдом Ващиковським.

«Міністр МЗС Польщі зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим та народним депутатом від «Самопомочі» Іриною Подоляк», – сказано у повідомленні.

Львівські журналісті намагалися дізнатися, які справи обговорювали міський голова Львова та міністр МЗС Польщі, — повідоялє IA ZIK.

Керівник прес-служби Львівської міськради Христина Процак пояснила, що Садовий ходив на зустріч, організовану Генконсульством Польщі у Львові у стінах самого Генконсульства, на якій був і міністр В.Ващиковський. Зустріч була «не медійна, а як обід чи ланч».

«Чому зустріч була без преси і про що говорили – це запитання до Генконсульства. Садовий отримав запрошення без супроводжуючих осіб. Зустріч була робочого характеру і не передбачала присутності преси. Чому так – це повністю питання до організаторів», – повідомила Х.Процак.

Нагадаємо, на вихідних з візитом у Львові перебував міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський. Міністр відмовився відвідати Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонського».

Главі польського МЗС не сподобалося, що директор музею вважає, що у 1918 році Польща окупувала Західну Україну.

Ващиковський поклав квіти до пам’ятника жертвам комуністичних злочинів поблизу музею «Тюрма на Лонцького». У програмі були відвідини музею, але польський міністр розвернувся на вході.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.11.2017 20:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.