В центре внимания:

Садовий перевірятиме норми споживання води мешканцями сіл поблизу Львова

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий доручив дослідити ситуацію, яка виникла у селах Малехів, Великі і Малі Грибовичі, Збирання у зв'язку із понаднормовим споживанням води.

Адже, за словами в.о. директора ЛМКП "Львівводоканал" Дмитра Ваньковича, мешканці цих сіл споживають у 7-10 разів більше води, ніж у середньому використовують львів'яни.

"Це питання треба дослідити, в чому є проблема, де дівається вода, і треба врегулювати відносини зі всіма споживачами води в рамках чинного законодавства. Тому що є санітарна норма – 1,5 куба. Це я розумію, але коли 26 кубів – це поза межами здорового глузду", – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, з 1 квітня ЛМКП "Львівводоканал" припиняє водопостачання до сіл Малехів, Збиранка, Великі і Малі Грибовичі через їхню відмову укладати договори на водопостачання.

Також міськрада Львова запропонувала мешканцям цих сіл встановити лічильники обліку споживання води, натомість пообіцявши відшкодовувати вартість води, необхідної в межах потреб санітарно-гігієнічних норм, – 1,5 куб.м в місяць на одного мешканця.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.03.2018 12:00 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.