В центре внимания:

Садовий переймається виборами, а не вирішенням міських питань, – Ганущин

Сьогодні, 15 листопада, під час свого річного звіту голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин прокоментував, якою була співпраця області зі Львовом протягом 2017 року.

"Співпраця з міською радою – питання філософське, оскільки, кажучи відверто, протягом року основною проблемою було сміття. В першій половині року ні про що інше навіть не говорилось, реально. Що стосується міського голови, то я б хотів, щоб наша співпраця була кращою, щоб він переймався міськими питаннями, а не виборами в ОТГ, десь у Кіровоградській області чи виборами в Рудках. Треба, щоб людина була просто на місці і переймалась вирішенням міських питань. Тоді в нас все вийде", – розповів Олександр Ганущин.

Також Ганущин зауважив, що кількість питань, які потребують спільного вирішення міською й обласною радами, також мала би бути більшою.

"Ми телефонуємо одне одному (Ганущин і Садовий, – ред.), регулярно спілкуємося. Останнє наше спільне питання — це придбання квартири зв'язковій Ользі Ільків. Зараз стоїть питання облаштування цієї квартири зсередини. Але загалом хотілось, аби спільних для нас питань було більше", – додав Олександр Ганущин.

Нагадаємо, Олександр Ганущин також заявив, що через те, що Львівська міськрада не налагоджує безперебійне курсування міських маршруток, за вирішення цієї проблеми, як і зі сміттям, може взятись ЛОДА.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.11.2017 7:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.