В центре внимания:

Садовий планує ввести в експлуатацію сміттєпереробний завод у Львові за два роки

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив міський голова Львова Андрій Садовий, наразі Європейський банк реконструкції та розвитку розпочав відбір компаній, що візьмуть участь у втіленні першого етапу проекту «Тверді відходи Львова».

«У рамках цієї угоди місто має отримати орієнтовно 10-11 млн євро гранту, це кошти, які не треба повертати, і ще орієнтовно 25 млн євро – це кошти на дуже довгий період для будівництва заводу. Є визначена ділянка, де ми будемо будувати цей завод. На сьогодні інститут завершує роботи над проектом, очікуємо на листопад мати проект. Плануємо цього року розпочати перші роботи», – наголосив Андрій Садовий.

Він додав, що усі роботи мають стартувати наприкінці цього року і за 2 роки у Львові збудують завод.

Нагадаємо, 1 вересня ЄБРР очолосив конкурс на реалізацію проекту із рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного заводу у Львові.

Ще у березні французька компанія "Egis" підписала з Львівською міською радою угода про підготовку комплексного дослідження і стратегію міста у сфері поводження з твердими побутовими відходами. Кошти на дослідження, а саме 650 000 євро, надав Фонд вивчення і підтримки приватного сектору (FASEP) генерального казначейства Франції.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.09.2017 17:37 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.