В центре внимания:

Садовий погоджується підняти вартість проїзду у маршрутках Львова до 5 гривень

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У Львівську міськраду надійшли офіційні звернення та розрахунки фірм-перевізників щодо встановлення нового тарифу на проїзд у львівських маршрутках.

Зокрема, перевізники вимагають запровадити вартість проїзду у громадському транспорті на рівні 6,05 – 7,35 грн. Середній розрахунковий тариф, відповідно до поданих фірмами-перевізниками розрахунків на послуги з перевезення пасажирів, становить 6,80 грн.

"Мерія, відповідно до чинного законодавства, зобов’язана подати розрахунок економічно обґрунтованого тарифу у Антимонопольний комітет. Таке звернення буде подано офіційно найближчими днями. Позиція Львівської міської ради чітка – новий тариф на проїзд у громадському транспорті не може бути вищим за 5 грн", – наголосили у міськраді.

Також найближчими днями рішення про підняття вартості проїзду у маршрутках до 5 грн подадуть на розгляд виконавчого комітету Львівської міськради.

Нагадаємо, перевізники із 1 січня у Львові планують підняти вартість проїзду у маршрутках до 6-7 грн.

Станом на сьогодні водії львівських маршруток масово звільняються і їдуть на заробітки до Польщі. Як нещодавно зазначив голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, водіїв на роботі у Львові може втримати зарплата від 10 000 грн. Натомість сьогодні середня зарплата водія маршрутки становить 3 200 грн.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.11.2017 16:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.