В центре внимания:

Садовий пояснив, чому у Львові нерегулярно курсують маршрутки

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію з автотранспортним перевезенням.

"Транспорт їздить жахливо, тому що більша частина людей не платить за проїзд. Якщо раніше держава передбачала кошти в бюджеті на відшкодування, то цього року держава нам не дала жодної копійки на відшкодування за проїзд пільговиків. З яких коштів платити? Ми ж країна, де в нас всі мають пільгове право. А перевізники говорять, що не можуть працювати собі у збиток, тому вони просто з’їжджають з маршрутів. Ситуація надзвичайно складна", – пояснив Андрій Садовий.

Нагадаємо, львівським перевізникам не виплатили компенсації за пільговиків ще за 2016 рік. Відтак вони подають до суду на Львівську міську раду.

У свою чергу в середині вересня заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив, що транспортного колапсу у місті немає. Натомість активісти спеціально говорять про брак автобусів на маршрутах Львова.

Додамо, також у Львові водії маршруток масово звільняються і їдуть на заробітки до Польщі. Через брак водіїв громадський автотранспорт у місті з кінця серпня курсує з перебоями.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

27.10.2017 4:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.