В центре внимания:

Садовий шукає розробників проекту із будівництва сміттєпереробного комплексу

Садовий шукає розробників проекту із будівництва сміттєпереробного комплексу

Це було опубліковано на сайті електронних закупівель ProZorro.

Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" оголосило тендер на розроблення проектної документації в межах стадій "ТЕО" та "П" із будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13.

Вартість закупівлі "Зелене місто" встановило у 4 700 000 грн, а термін надання послуг становить до 31 липня 2018 року. Усі заявки на участь у закупівлі приймають до 7 березня, а 12 березня стартує аукціон.

У проекті має бути передбачено: система очистки біогазів з ділянки компостування (щоб унеможливити шкідливі викиди та неприємні запахи); система збору та рециркуляції рідких стоків (щоб унеможливити їх потрапляння у навколишнє середовище); система моніторингу/аналізу повітря в зоні приймання (відходів) та в точках викидів повітря з системи очистки (біофільтри).

До складу документації стадії ТЕО також повинен входити звіт з оцінки впливу на довкілля, а технологічні рішення та можливість розташування комплексу на цій ділянці попередньо опрацьовані фахівцями Egis.

Нагадаємо, 25 січня на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати затвердили ділянку на вул. Пластовій, 13 для будівництва сміттєпереробного комплексу.

Ділянка, на якій зведуть сміттєпереробний комплекс, належала ЛМКП "Львівводоканал", відтак її вилучили з користування підприємства. Цю ділянку під будівництво заводу запропонувала французька компанія Egis, що працювала над проектом стратегії поводження зі сміттям у Львові.

Наприкінці червня минулого року мешканці сіл Муроване та Сороки-Львівські написали звернення до депутата свого виборчого округу Львіської обласної ради з проханням інціювати звернення до Львівської обласної ради та Львівської міської ради з вимогою не допустити будівництво сміттєспалювально комплексу на території ТЕЦ-2 на вул Пластовій.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.02.2018 15:31 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.