В центре внимания:

Санкцій проти Росії стало ще більше

Санкцій проти Росії стало ще більше

А все через скандал з турбінами німецького концерну Siemens, які опинилися в анексованому Криму, хоча росіяни твердили, що купують їх для оснащення іншої електростанції. Шахрайство повинно бути покараним. І у п’ятницю, 4 серпня, Євросоюз розширив санкції проти Росії. До чинного на той час переліку тих, що підпадають під обмежувальні заходи щодо дій, які підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, додано ще трьох російських громадян та три компанії.

Конкретно під санкції потрапили: заступник міністра енергетики Андрій Черезов, керівник відділу Міненерго Євгеній Грабчак, очільник ВАТ ЗО «Технопромекспорт» Сергій Топор-Гілка, а також російські ВАТ ЗО «Технопромекспорт», ТОВ ЗО «Технопромекспорт» та ЗАТ «Інтеравтоматика».

Нагадаємо, Росія таємно, в обхід санкцій ЄС, доставила на окупований півострів чотири турбіни «Siemens». Керівництво німецького концерну спершу заперечувало нелегальну поставку. Однак згодом було знайдено переконливі докази того, що газові турбіни таки були незаконно транспортовані на півострів. І тепер уже Siemens вирішив зупинити поставку енергетичного обладнання російським державним компаніям, доки не напрацює нових правил контролю поставок.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.08.2017 22:28 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.