В центре внимания:

Саудівська Аравія остерігається агресії

Саудівська Аравія остерігається агресії

На мапі світу з’являється нова зона із загрозою збройного конфлікту. Військова коаліція, очолювана Саудівською Аравією, звинуватила Іран у причетності до пуску балістичної ракети, яку перехопили системи протиповітряної оборони. Вона була випущена у бік саудівської столиці Ер-Ріяда з території Ємену воєнізованим угрупуванням повстанців з руху Хуті.

У коаліції наголосили, що можуть розглядати цей пуск як акт війни. Тому залишають за собою право відповісти. У поширеній 6 листопада заяві сказано: «Роль Ірану та його безпосереднє командування силами Хуті є явним актом агресії, спрямованим на сусідні країни та загрожує миру та безпеці в регіоні та у всьому світі».

Коаліція на чолі з Саудівською Аравією вже перекрила доступ до узбережжя, моря та повітря Ємену через цю атаку повстанців. ОАЕ, Бахрейн, Кувейт, Єгипет, Йорданія, Марокко, Сенегал і Судан теж звинуватили Іран у причетності до атаки. Зокрема, вони вважають, що країна постачала повстанцям Хуті відповідні ракети. На щастя, вдалося перехопити ракету, перш ніж вона досягла цілі.

Світлина: місто Ер-Ріяд, по якому була випущена ракета.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.11.2017 16:49 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.