В центре внимания:

Свято кіно в Одесі

Свято кіно в Одесі

У суботу, 15 липня, інтернет-видання України повідомляють, що напередодні пізно ввечері стартував 8-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Місцем проведення урочистої церемонії відкриття стало знамените приміщення Одеського національного академічного театру Опери та Балету.

Цьогорічний фестиваль вражає рекордними цифрами. На розгляд відбіркової комісії було подано 911 фільмів із 81 країни світу. Рекордним стало також число українських стрічок, що будуть продемонстровані протягом наступного тижня – 48 робіт. До конкурсної програми з них увійшли 23 – 6 повнометражних і 17 короткометражних. Це є переконливим свідченням того, що українське кіномистецтво успішно розвивається.

Церемонію вели акторка та телеведуча Яніна Соколовська та телеведучий Олег Панюта. Вони згадали і про українського режисера та сценариста Олега Сенцова, який відбуває у Росії 20-річне ув’язнення за фальшивим звинуваченням у тероризмі. 13 липня йому виповнився 41 рік. Музичним гостем відкриття фестивалю став гурт Dakh Daughters. Після офіційної частини продемонстровано французько-бельгійську стрічку «Щоб бути впевненим» Карін Тардьє.

Черговий Одеський міжнародний кінофестиваль триватиме до 22 липня.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.07.2017 14:03 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.