В центре внимания:

Сергій Соболєв: ЦВК офіційно визнала перемогу «Батьківщини» на виборах в ОТГ

Про це заявив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«Центрвиборчкому та його голові Михайлу Охендовському, який отримує нагороди від Януковича та Порошенка, знадобились тижні, щоб порахувати результати, які «Батьківщина» та штаби інших партій порахували в першу ж ніч після виборів», – наголосив він.

За словами першого заступника керівника фракції, факти є фактами – 30% голосів отримала «Батьківщина», «щоб не розказували наші опоненти».

«Відкрийте сайт ЦВК: кожний третій голос на виборах до ОТГ – за представника «Батьківщини». Те, що ці результати (хоч із запізненням) офіційно оголошені, є зайвим підтвердженням того, яку політичну силу підтримують у всіх селах і селищах нашої країни», – сказав політик.

Сергій Соболєв наголосив на тому, що цей результат є феноменальним.

«Проте, на жаль, жодних висновків ніхто не хоче робити. У парламенті блокуються пропозиції щодо зміни складу Центральної виборчої комісії. Думаю, мета одна – дотягувати до чергових президентських виборів», – допустив депутат від «Батьківщини».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.11.2017 20:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.