В центре внимания:

Силовики затримали Міхеіла Саакашвілі

Силовики затримали Міхеіла Саакашвілі

Інтернет-видання «Українська правда» у субота, 9 грудня, повідомляє, що колишній президент Грузії, а нині лідер партії «Рух нових сил» був заарештований у квартирі полковника Юрія Покиньбороди. Господар помешкання з 1995 року працював у правоохоронних органах. У 2015 році був призначений очільником головного управління Національної поліції Луганської області, але торік у травні пішов з посади.

Юрій Покиньборода вважає, що його теж повинні були затримати. Але не вчинили так, щоб зробити винним у цьому арешті й таким чином відвернути увагу від тих, хто повідомив правоохоронцям про місце перебування Міхеіла Саакашвілі. Самого ж основного на сьогодні порушника політичного спокою в Україні помістили до ізолятора тимчасового тримання Служби безпеки України (СБУ) у Аскольдовому провулку.

За словами прес-секретаря генеральноо прокурора Лариси Сарган, Міхеілу Саакашвілі інкримінують «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності». Натомість він, у відповідь на свій арешт, оголосив безстрокове голодування.

Світлина Reuters: затримання Міхеіла Саакашвілі здійснювалося значними силами.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.12.2017 14:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.