В центре внимания:

Синютка не дозволив утворити ОТГ на Радехівщині

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки №1291/0/5-17 від 21 грудня.

Розглянувши подання Павлівської сільської ради Радехівського району, облдержадміністрація відхилила створення об'єднаної громади через невідповідність Конституції.

"Затвердити висновок щодо невідповідності Конституції та законам України проектів рішень Павлівської та Станинської сільських рад Радехівського району Львівської області "Про добровільне об’єднання територіальних громад", – йдеться у розпорядженні.

Як йдеться у документі, створення Павлівської ОТГ не передбачено перспективним планом формування територій громад Львівської області, затвердженим розпорядженням уряду від 19 липня 2017 року. Відтак,таке об’єднання буде вважатися утвореним поза перспективним планом і громада не отримає доходи в місцевий бюджет й не буде фінансово спроможною.

"Протоколи громадських обговорень у селах Павлів та Станин з питань добровільного об’єднання територіальних громад не містять перелік громадян, які брали участь в обговореннях (списки реєстрації учасників), а вказано лише кількість присутніх, що також є порушенням", – йдеться у розпорядженні.

Зазначимо, до Павлівської ОТГ мали входити села Павлів та Станин.

Нагадаємо, у листопаді цього року на Радехівщині було створено першу об’єднанy територіальнy громадy, до складу якої увійшли 14 населених пунктів.

Додамо, що торік перспективний план Радехівщини передбачав створення у районі шести ОТГ. У цей перелік входила й Павлівська ОТГ.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.12.2017 6:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.