В центре внимания:

Синютка та Ганущин контролюватимуть хід дослідження обвалу у Стебнику

Відповідне рішення сьогодні прийняли на сесії Львівської облради, повідомляє кореспондент Варіантів.

"За" проголосували 63 депутати.

Заслухавши інформацію про ситуацію, що склалась внаслідок обвалу у зоні рудника №2 ПАТ "Стебницького гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал", депутати облради вирішили утворити робочу групу, до складу якої повинні увійти науковці і представники органів місцевого самоврядування.

Робоча група, яку мають утворити до 10 листопада, повинна дослідити причини обвалу та напрацювати ряд заходів із екобезпеки.

Депутати також звернуться до ПрАТ "Львівобленерго", аби до кінця року мешканці Трускавця мали світло, а "Львівавтодор" до кінця року забезпечив безперешкодний доїзд до Стебника та Трускавця та розробив кошторис ремонту траси Т14-02.

Також Фонд держмайна України має забезпечити, аби ПАТ "Стебницького гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал" виконував свої інвестиційні обов'язки перед державою.

Контроль за виконанням цього рішення депутати поклали на голову Львівської ОДА Олега Синютку, голову Львівської обласної ради Олександра Ганущина та профільні комісії облради.

Зазначимо, Фонд держмайна України готовий виступити ініціатором застосування санкцій щодо "Полімінералу", якщо слідство доведе вину підприємства.

Нагадаємо, у ніч на 30 вересня, між містом Стебник і селом Модричі Дрогобицького району виник карстовий провал породи і землетрус. Внаслідок цього утворилось велике провалля. Причиною його виникнення є невиконання заходів консервації рудника № 2 ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал", що спричинило руйнування ціликів.

Детальніше про ситуацію що склалась внаслідок провалу йдеться у публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

26.10.2017 3:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.