В центре внимания:

Скандальна заява чеського президента

Скандальна заява чеського президента

І виголошено її у вівторок, 10 жовтня, не де-небудь, а у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Президент Чеської Республіки Мілош Земан визнав незаконність анексії Криму, але водночас вважає, що питання втрати Україною півострова вже фактично вирішене. Інтернет-видання цитують ці його слова: «Крим – це анексія, без сумніву. Та це завершена справа (fait accompli)».

Тоді, що далі? Виявляється у чеського лідера є свій рецепт, який можна назвати комерційним. «На мою думку, буде якась компенсація для України – чи у фінансовій формі, чи нафтою і газом», – сказав Мілош Земан у відповідь на запитання українського депутата Олексія Гончаренка. А далі пояснив, що в разі незгоди України на компенсацію розпочнеться «європейська війна».

Міністерство закордонних справ України оперативно відреагувало на ці висловлювання чеського лідера офіційною заявою. У ній, зокрема, сказано: «Україна ніколи не торгуватиме своєю територією, своїми цінностями і своєю свободою».

А очільник нашого зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін написав у мережі Twitter: «Залиште Земана, його не виправити. В театрі є режисери і є актори. Ті, хто запросили його до виступу, знали, що він скаже. З ними і треба боротися».

Світлина: зустріч Мілоша Земана і Володимира Путіна.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.10.2017 21:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.