В центре внимания:

Скандал у військовій контррозвідці Польщі

Скандал у військовій контррозвідці Польщі

Є такий жартівливий вислів: «Колишніх розвідників не буває». Однак колишній очільник польської Служби військової контррозвідки бригадний генерал Пьотр Питель зараз не має підстав для веселого настрою. Скоріше – навпаки. Як пише 6 грудня інтернет-портал RMF 24, його затримала Військова жандармерія Польщі.

До такого суворого заходу вдалися за рекомендацією прокуратури. Триває розслідування у справі про співпрацю Служби військової контррозвідки Польщі із спецслужбою іншої держави. За неофіційними даними, генерала затримали, оскільки напередодні він не з’явився на допит до прокуратури через погане самопочуття.

Відомо, що рік тому Пьотру Пителю висунули звинувачення у перевищенні повноважень при співпраці з російською Федеральною службою безпеки (ФСБ). У березні у цій справі прокуратура допитала колишнього прем’єра Польщі, а нині главу Європейської Ради Дональда Туска. І це дещо пояснює. Підґрунттям тут може бути звичайнісінька політична боротьба одноосібно правлячої у Польщі партії «Закон і справедливість» проти своїх основних конкурентів з «Громадянської платформи». Але від цього скандал може стати ще гучнішим.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.12.2017 23:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.