В центре внимания:

СКУ закликає до антиросійських санкцій

СКУ закликає до антиросійських санкцій

У четвер, 3 серпня, агенція «Укрінформ» повідомила про чергові зусилля української діаспори у справі залучення нових держав до міжнародного економічного та дипломатичного тиску на Росію за її агресивну політику. Напередодні завершився візит президента Світового конгресу українців (СКУ) Євгена Чолія до Нової Зеландії. Там він, зокрема, поспілкувався з керівником департаменту Європи Міністерства закордонних справ і торгівлі Робом Тейлором.

Під час зустрічі президент СКУ обговорив важливість запровадження Новою Зеландією санкцій проти Росії і привернув увагу керівництва острівної держави до агресивних дій Росії. Він також закликав наразі утриматися від перемовин з Москвою з приводу режиму вільної торгівлі, підтримати Україну в захисті її незалежності і територіальної цілісності, а також визнати Голодомор 1932-1933 рр. геноцидом українського народу.

Євген Чолій під час цього візиту мав розмову з членами української громади. Обговорено можливість асоційованого членства місцевих діаспорних організацій у СКУ та співпрацю над створенням надбудови українських організацій у Новій Зеландії

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.08.2017 12:19 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.