В центре внимания:

СКУ закликає ЄС надати Україні перспективу вступу

СКУ закликає ЄС надати Україні перспективу вступу

Світовий конґрес українців (СКУ) звертається до Європейського Союзу (ЄС) зі запитом запропонувати перспективу членства Україні. Про це заявив Евген Чолій, президент СКУ. «Світовий конґрес українців висловлює тверду підтримку перспективи членства України в ЄС та закликає Євросоюз визнати та прискорити значний прогрес України на шляху реформ, надавши їй чітку перспективу членства в ЄС», — зазначив він.
Таким чином президент СКУ відреагував на ухвалення спільного комюніке на тему: «Стратегічне переосмислення «Східного партнерства», прийняте Україною, Грузією та Молдовою в рамках Міжпарламентської платформи співпраці у Італії. Цей документ закликає ЄС надати Україні, Грузії та Молдові дорожню карту для членства в Євросоюзі під час майбутнього п’ятого Саміту «Східного партнерства», який відбудеться 24 листопада ц. р. в Брюсселі (Бельгія).
Крім цього, п. Чолій закликав ЄС ввести додаткові санкції проти Російської Федерації за військову аґресію на Донбасі та грубі порушення прав людини в окупованому Криму.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.10.2017 17:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.