В центре внимания:

Сміттєвий робот "Грінери" дасть спокій рясненцям

Про це повідомила прес-служба громадського руху "Народний контроль".

Після наполягань депутатів фракції "Народний контроль" у Львівській міській раді таку обіцянку зробив мер Львова Андрій Садовий.
"У разі виконання цієї обіцянки це буде абсолютно логічним рішенням. Розміщення пресу в Рясному викликало хвилю збурення громади. І дивує лише те, що чиновники, стільки часу не реагували на думку мешканців мікрорайону», – коментує депутат фракції "Народний контроль", який представляє Рясне Михайло Дідух.

"Прес на Рясному – це фактор дестабілізації та постійної напруги у мікрорайоні. Зараз пресувальний комплекс, начебто, потрібен для будівництва майбутнього заводу з переробки сміття. Сподіваємось, що мер дотримає обіцянку і мешканці зможуть більше не перейматися цією проблемою", – додав депутат Віталій Свінціцький, який також представляє Рясне у міськраді.
За словами представників "Народного контролю" , вони стежитимуть за тим, аби прес справді забрали з території мікрорайону.

Нагадаємо, у грудні ЛКП "Львівспецкомунтранс" взяло в оренду брикетувальний прес та устаткування для обгортання брикетів на випадок надзвичайних ситуацій із вивезенням сміття зі Львова, однак ці дії вчинено без належної документації та погодження з екоінспекцією. Оренду надала компанія "Грінера Україна" за 10 грн в місяць. У січні мешканці мікрорайону встановили біля цеху блок-пост з метою запобігання монтажу і запуску сміттєпресувального обладнання.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.07.2017 18:17 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.