В центре внимания:

Солодке життя сина кремлівського речника

Солодке життя сина кремлівського речника

Його фрагменти продемонстрував громадськості Фонд боротьби з корупцією (ФБК) російського опозиціонера Олексія Навального, пише 17 серпня сайт «Радіо Свобода».

Спершу уточнимо, що син Дмитра Пєскова, прес-секретаря президента Росії, називається Микола Чоулз, оскільки взяв прізвище свого британського вітчима. Разом з мамою хлопець переїхав жити у Велику Британію наприкінці 1990-х. До Росії повернувся років п’ять тому. За даними ФБК, Микола їздить на новому Range Rover, що коштує близько $ 152 тис. Також у його автопарку були помічені Ferrari, Mercedes CLA, мотоцикл Harley Davidson. Літає приватними літаками або першим класом.

Як твердить Олексій Навальний, син кремлівського речника любить «яхти, подорожі, тусовки, відпочинок». Хобі – кінний спорт. Судячи з повідомлень у соцмережах, кінь у нього власний. Жодного бізнесу у МиколиЧоулза (Пєскова) не виявили. Правда, він кілька місяців працював на англомовний пропагандистський канал Russia Today у спортивній сфері. Ще у соцмережі Facebook пан Чоулз називав себе креативним директором компанії Fight Nights (організація боїв, шоу і змагань; спонсорується другом Дмитра Пєскова – бізнесменом Зією Магомедовим). У цій фірмі Микола також довго не протримався і з 2015 року не працює.

Однак у його стовідсотковій власності перебуває110-метрова квартира в центрі Москви вартістю близько $ 0,5 млн.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.08.2017 20:47 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.