В центре внимания:

Спецпредставник США приступає до дій

Спецпредставник США приступає до дій

Відомий американський дипломат Курт Волкер після свого призначення Спеціальним представником США на переговорах щодо України ретельно вивчав історію та поточний стан справ у новому для себе дорученні. Зокрема, здійснив візит у зону бойових дій на Донбасі. А зараз, як повідомив 19 серпня сайт «Голосу Америки», приступає безпосередньо до ведення перемовин.

Вже через два дні Курт Волкер прибуде у Мінськ, де назначено його зустріч з представником російського уряду. Кому саме доручить це завдання Кремль, наразі не оголошено. Найімовірніше, переговірником залишиться помічник президента Росії Владислав Сурков, який раніше спілкувався на українську тему з Вікторією Нуланд. Сторони обговорять російсько-українські відносини 21 серпня.

Далі Курт Волкер відвідає Вільнюс, а 23 серпня приєднається у Києві до міністра оборони США Джима Маттіса на зустрічах із українськими високопосадовцями. На порядку денному, як повідомляє сайт Державного департаменту США, – «кроки у дипломатичних переговорах щодо відновлення суверенітету та територіальної ціліності України».

Світлина з сайту «Голосу Америки».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.08.2017 12:55 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.