В центре внимания:

Сполучені Штати вірні своїм партнерам

Сполучені Штати вірні своїм партнерам

У понеділок, 31 липня, сайт «Главком» з посиланням на «Голос Америки» розповів про перебування у столиці Естонії Таллінні віце-президента США. Спілкуючись з пресою, Майкл Пенс так прокоментував наміри Дональда Трампа підписати законопроект про нові антиросійські санкції: «Президент дав чітко зрозуміти, що дестабілізуючі дії Росії, її підтримка злодійських режимів, її дії в Україні, все це неприйнятно. Президент дав чітко зрозуміти, що скоро він підпише законопроект щодо санкцій, який прийняв Конгрес, щоб цьому протидіяти».

Мета поїздки другого за впливовістю американського високопосадовця у низку країн Європи однозначна – продемонструвати вірність Сполучених Штатів своїм партнерським зобов’язанням. З цього приводу віце-президент США наголосив: «Моє послання країнам Балтії буде таким самим, як моє послання під час візиту до Грузії та Чорногорії – наші східноєвропейські союзники, ми стоїмо з вами на одному боці заради свободи».

У Талліні Майк Пенс зустрічався з лідерами Естонії, Латвії, Литви. Сьогодні, 31 липня, він розпочинає візит до Грузії. Нагадаємо, там учора стартували військові навчання НАТО «Гідний партнер», в яких беруть участь й українські підрозділи. Турне віце-президента США завершиться в Чорногорії, яка недавно стала членом Північноатлантичного альянсу. У середу тут відбудеться саміт Адріатичної хартії, на який до чорногорської столиці Подгориці прибудуть лідери Албанії, Боснії і Герцеговини, Косова, Македонії, Сербії, Словенії і Хорватії.

Світлина АР: прем’єр-міністр Естонії країни Юрі Ратас і віце-президент США Майкл Пенс.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.08.2017 0:00 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.