В центре внимания:

Сполучені Штати – на боці України!

Сполучені Штати – на боці України!

У четвер, 24 серпня, у Києві перебував з офіційним візитом міністр оборони США Джеймс Меттіс. Оглядачі наголошують, що це перша поїздка очільника Пентагону на територію країн колишнього Радянського Союзу за останні десять років. Символічно, що цей візит приурочено до Дня Незалежності України і вранці високий гість побував на святковому Параді військ.

Відбулися перемовини між Джеймсом Меттісом і Президентом України Петром Порошенком. Зрозуміло, що провідною темою був кривавий конфлікт на сході України, що триває вже четвертий рік. І надії на його завершення українці чи не найбільше пов’язують із Сполученими Штатами. Сьогодні стало остаточно зрозумілим, що ці надії мають вагомі підстави.

Зокрема, американський міністр заявив, що США поставлять Україні військового обладнання на $ 175 мільйонів. Розглядається у Вашингтоні можливість надання Україні летального оборонного озброєння.

Сайт «Deutsche Welle», розповідаючи про спільну прес-конференцію Джеймса Меттіса і Петра Порошенка, виділив такі слова очільника Пентагону: «Сполучені Штати – на боці України». Окрім того він наголосив, що США будуть і надалі здійснювати тиск на Росію, щоб примусити її поважати Мінські угоди.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.08.2017 23:23 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.