В центре внимания:

Спостережна місія України і США

Спостережна місія України і США

У понеділок, 4 вересня, на офіційному сайті білоруського Міністерства оборони оприлюднене повідомлення, що від сьогодні й до 8 вересня у межах Договору з відкритого неба планується проведення спостережного польоту місії США і України над територією Республіки Білорусь і Російської Федерації. Метою проведення такого польоту є контроль військової діяльності.

Договір про відкрите небо був підписаний 24 березня 1992 року в Гельсінкі представниками 23 держав-членів Організації з безпеки та співпраці у Європі (ОБСЄ). Ця багатостороння міжнародна угода покликана сприяти зміцненню довіри між державами шляхом удосконалення механізмів контролю за військовою діяльністю та за дотриманням чинних договорів у галузі контролю над озброєннями. Поміж іншого, встановлено і режим відкритого неба, який дозволяє учасникам Договору здійснювати обльоти територій один одного.

Офіційно про це не оголошено, але можна не сумніватися, що найбільший інтерес для американсько-української місії становить вишкіл «Захід-2017». Ці спільні стратегічні навчання російських та білоруських військ відбудуться 14 – 20 вересня 2017 року. За офіційними даними, у них візьмуть участь до 13 тисяч військовослужбовців.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.09.2017 13:17 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.