В центре внимания:

Співпраця з Росією – це взаємодія з шахраями

Співпраця з Росією – це взаємодія з шахраями

Так прокоментував міністр закордонних справ Павло Клімкін ситуацію із турбінами Siemens, які всупереч санкціям Євросоюзу опинилися в окупованому Криму. Як відомо, скандал розгорівся минулого тижня, коли агенція Reuters оприлюднила інформацію, що Росія таємно доправила газові турбіни виробництва німецького концерну Siemens до Криму.

А 15 липня сайт ВВС процитував висновок очільника українського зовнішньополітичного відомства, розміщений у мережі Twitter: «Урок для всього відповідального бізнесу: будь-яка співпраця з Росією – це взаємодія з шахраями. Працюємо з цієї нагоди далі». Після цих слів міністр додав гештеґ #Siemens.

Нагадаємо, що європейським компаніям заборонено постачати газове обладнання у Крим через санкції, запроваджені Євросоюзом після того, як Росія у 2014 році анексувала півострів. «Протягом кількох місяців наш клієнт запевняв нас, що постачання до Криму не буде», – твердили раніше у Siemens. Однак компанія «Ростех» не без цинізму заявила, що не закуповувала турбіни для теплової електростанції в Криму безпосередньо у німецької компанії Siemens, а придбала обладнання на вторинному ринку.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.07.2017 19:04 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.