В центре внимания:

Стан здоров’я Юлії Скрипаль поліпшується

Стан здоров’я Юлії Скрипаль поліпшується

Вона «вже самостійно приймає їжу і п’є» – повідомляє у п’ятницю, 30 березня, телеканал Sky News. 33-дочка колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля буде й надалі перебувати під постійним наглядом лікарів. За очікуваннями британської влади, найближчим часом вон зможе розповісти про події, що сталися у день отруєння.

За словами директора лікарні міста Солсбері Крістін Бланшард, батько Юлії «залишається в критичному, але стабільному стані у відділенні інтенсивної терапії після контакту з нервово-паралітичним речовиною».

Колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості у Солсбері 4 березня. Сам він у 2006 році був засуджений у Росії за шпигунство на користь британської розвідки, а у 2010-му отримав притулок у Великій Британії в рамках обміну шпигунами між США і Росією.

Це отруєння викликало серйозну кризу у відносинах між країнами Заходу і Росією. Британія поклала відповідальність за злочин на Москву. Союзники Лондона у Євросоюзі і НАТО підтримали цю позицію. Близько трьох десятків країн оголосили, що висилають російських дипломатів на знак солідарності. У відповідь Росія почала висилати західних дипломатів.

Архівна світлина родини Скрипалів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.03.2018 21:41 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.