В центре внимания:

Суд визнав померлим еколога, якого не змогли знайти на Грибовицькому сміттєзвалищі

17 жовтня Личаківський районний суд м. Львова визнав померлим еколога, який вважався зниклим безвісті на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Таке рішення було ухвалено на звернення доньки загиблого.

«Згідно повідомлення про нещасний випадок від 31.05.2016р., складеного ЛКП Збиранка, 30.05.2016р. на території полігону ТВП ЛКП Збиранка в с. Грибовичі Жовківського району Львівської області стався нещасний випадок, потерпілим від якого є ОСОБА_4, який є працівником ЛКП Збиранка та займає посаду інженера з охорони навколишнього природного середовища. Зникнення ОСОБА_4 можливе в момент зсуву сміття", — сказано у рішенні.

У січні 2017 року ГУ Держпраці у Львівській області затвердило акт проведення спеціального розслідування нещасного випадку, згідно з яким «комісія прийшла до висновку, що еколог зник на території полігону в робочий час при виконанні своїх посадових обов'язків внаслідок обвалу частини схилу тіла сміттєзвалища, який стався внаслідок скиду працівниками ДСНС великої кількості води в місці займання нестійкого тіла, що спричинило неконтрольований зсув сміттєзвалища».

Нагадаємо, пошуки зниклого тривали до 23липня. Вжиті заходи виявились безрезультатними.

30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі стався обвал, внаслідок якого загинули троє рятувальників. Вони гасили пожежу, яка почалась на сміттєзвалищі 29 травня.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.11.2017 21:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.