В центре внимания:

Суперечливі новини про  Надію Савченко

Суперечливі новини про  Надію Савченко

У середу, 11 квітня, минає 20-й день, відколи голодує позбавлена недоторканості, а згодом і волі, народний депутат Надія Савченко. Сьогодні вранці її відвідали мати і сестра.

Рідні твердять, що Надія сильно схудла – з 85 до 70 кілограмів. Вона нічого не їсть, тільки п’є воду. Однак продовжує курити сигарети. Не виключено, що саме через це могли виникнути клопоти із здоров’ям.

Мати затриманої подробиць не додала: «Проблеми з шлунком – це все, що я знаю. Спазми тривають, блювота іноді, нудота». Йшлося навіть про те, що Надію Савченко у найближчі години повезуть у медичний заклад. Вона сказала рідним, що сама про це попросила.

Однак цього ж дня інтернет-газеті «Українська правда» співрозмовник із Служби безпеки України (СБУ) сказав: «Не знаю, чи просилася. Знаю, що поки стан її здоров’я не потребує стаціонарного лікування. Уся допомога надається на місці».

Наразі невідомо, кому більше вірити. Доведеться дочекатися розвитку подій довкола голодування Надії Савченко. Врешті, робить вона це не вперше, вже має досвід, здобутий у російських місцях позбавлення волі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.04.2018 13:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.