В центре внимания:

Сусіди обговорюють можливі російські загрози

Сусіди обговорюють можливі російські загрози

Політичне і військове керівництво країн НАТО та їх партнерів не без підстав стривожені вже близькими у часі російсько-білоруськими спільними стратегічними маневрами «Захід – 2017». У середу, 30 серпня, у Львові відбулася прикордонна зустріч начальників генеральних штабів Збройних Сил України та Війська Польського. Генерал армії України Віктор Муженко і його польський колега генерал-лейтенант Лєшек Суравські своє змістовне спілкування провели у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

До порядку денного перемовин, перш за все, було включено питання оцінки потенційних загроз, пов’язаних із проведенням у Білорусі, яка має чималої протяжності кордони з Польщею та Україною, вишколу «Захід – 2017» за участю російських військ. Обговорено також актуальні питання військового співробітництва, зокрема збільшення кількості спільних тренувань, військових навчань штабів та підрозділів обох країн.

Після завершення перегорів начальники українського та польського генеральних штабів відбули у Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де під керівництвом польських інструкторів проходять навчання військовослужбовці Збройних Сил України.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.08.2017 17:51 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.