В центре внимания:

США: не все так просто з легалізацією марихуани

США: не все так просто з легалізацією марихуани

Міністр юстиції США Джефф Сешнс прийняв рішення відмовитися від політики часів президентства Барака Обами, яка передбачала, що федеральні прокурори не перешкоджають законодавчому процесу легалізації марихуани в окремих штатах. Про це 5 січня повідомили провідні інформаційні агенції світу з посиланням на «Голос Америки».

Щоправда, федеральна влада й тоді за певних обставин повинна була відходити від «принципу невтручання». Наприклад, при спробах поширювати цей наркотик у середовищі неповнолітніх. Однак тепер офіційно оголошено, що вирощування і розповсюдження марихуани може вважатися злочином, навіть якщо це дозволяється законами конкретного штату. Відтак прокурори будуть порушувати кримінальні справи, виходячи з того, наскільки небезпечним для суспільства буде той чи інший випадок.

Зауважимо, що це рішення прийняте через три дні, після того, як виробництво, зберігання, перевезення і продаж марихуани були легалізовані у Каліфорнії – шостому штаті США, який пішов на цей крок. За прогнозами, до 2021 року обсяг ринку легальної марихуани може досягти $ 23 мільярдів.

Світлина AFP.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.01.2018 20:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.