В центре внимания:

США: перші звинувачення у «російській справі»

США: перші звинувачення у «російській справі»

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує можливе втручання Росії у американські президентські вибори, готовий висунути перші звинувачення. Їх вже затвердило Федеральне велике журі Вашингтона. Про це у суботу, 28 жовтня, повідомляють провідні інформаційні агенції світу з посиланням на телеканал CNN.

За процедурою, що встановлена у США для спеціальних розслідувань, з характером звинувачень був ознайомлений заступник генерального прокурора Рід Розенстайн. Після цього колегія засідателів на етапі попереднього розслідування визначила обґрунтованість і доцільність їх висунення.

Як зазначає CNN, перші арешти у справі про російський слід у виборах можуть статися вже у понеділок, 30 жовтня. Разом з тим канал не повідомляє, хто ризикує опинитися у числі підозрюваних, і не наводить жодних деталей про предмет звинувачень спецпрокурора.

Раніше президент Дональд Трамп неодноразово закликав швидше завершити розслідування, наголошуючи, що ані він сам, ані люди з його штабу не перебували у змові з російськими представниками і не мали незаконних контактів з ними.

Світлина Reuters: спецпрокурор Роберт Мюллер.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.10.2017 14:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.