В центре внимания:

США і Південна Корея проводять спільні маневри

США і Південна Корея проводять спільні маневри

Вони почалися у понеділок, 21 серпня, попри погрози з боку Пхеньяна, і триватимуть впродовж 11-ти днів. Окрім військовослужбовців США і Південної Кореї, участь беруть також військові підрозділи з Австралії, Канади, Колумбії, Данії, Нової Зеландії, Нідерландів і Великобританії. Навчання отримали кодову назву «Ulchi Freedom Guardian» (UFG). На них буде відпрацьовуватися сценарій війни на Корейському півострові на основі комп’ютерної симуляції.

Вишкіл відбувається в умовах підвищеної напруженості в регіоні. Спостерігачі побоюються, що влада Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) може відреагувати, наприклад, новими ракетними випробуваннями. Президент США Дональд Трамп після запусків двох північнокорейських міжконтинентальних ракет у липні пригрозив Пхеньяну «вогнем і люттю». У відповідь пролунала заява про намір обстріляти ракетами американський острів Гуам в Тихому океані, де розташована стратегічно важлива військова база США.

Учора державні ЗМІ КНДР назвали американо-південнокорейські навчання «виявом ворожості», попередивши, що ніхто не може гарантувати, що ці маневри не переростуть в бойові дії. Пхеньян постійно звинувачує США в підготовці військового вторгнення. Вашингтон це заперечує.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.08.2017 18:06 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.