В центре внимания:

Так звані «ДНР» і «ЛНР» повинні бути ліквідовані

Так звані «ДНР» і «ЛНР» повинні бути ліквідовані

Як повідомляє у суботу, 3 березня, інтернет-видання «LB.ua», таку думку висловив Спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер. Про це він заявив під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute.

Курт Волкер, наголосив, що ці псевдо-республіки створені Росією для того, щоб допомогти замаскувати її роль і поглибити конфлікт. Спецпредставник США додав, що для них не існує місця в українському конституційному ладі. Окрім того, є Мінські угоди, які спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. Отож ці утворення повинні зникнути.

На думку Курта Волкера, на підготовку місцевих виборів в окремих непідконтрольних українському урядові районах Донецької та Луганської областей може знадобитися пів року після повного розгортання миротворчих сил. Він також висловив упевненість, що сприяння миротворчої місії ООН на Донбасі у впровадженні Мінських угод повинно забезпечити перехідний період передачі контролю над окремими районами зони конфлікту спочатку від Росії до ООН, а потім до України.

Світлина: Курт Волкер.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.03.2018 22:59 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.