В центре внимания:

Таємний візит Майка Помпео у Північну Корею

Таємний візит Майка Помпео у Північну Корею

Журналісти таки зуміли дізнатися про нього. І у середу, 18 квітня, ЗМІ повідомили, що чинний директор ЦРУ і наразі ще не затверджений державний секретар США Майк Помпео літав у Корейську Народно-Демократичну Республіку (КНДР), де зустрічався з лідером держави Кім Чен Ином.

Цей візит став одним з етапів підготовки до прямих переговорів Дональда Трампа та Кім Чен Ина про північнокорейську ядерну програму. Раніше Майк Помпео заявив у американському Сенаті, що налаштований «оптимістично» щодо проведення зустрічі лідерів двох держав, і сподівається на «досягнення дипломатичного результату», якого Америка і світ так відчайдушно потребують.

Днем раніше, 17 квітня, Дональд Трамп під час фотосесії з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе заявив, що прямі переговори з Північною Кореєю ведуться на «вкрай високому рівні». За його словами, обрано п’ять місць, де може відбутися їхня зустріч.

У березні 2018 року керівництво Північної Кореї запропонувало провести зустріч Кім Чен Ина і Дональда Трампа. 9 квітня американський президент повідомив, що переговори відбудуться в «травні або на початку червня».

Світлина: Майк Помпео.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.04.2018 18:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.