В центре внимания:

Тиск на адвоката, який захищає Романа Сущенка

Тиск на адвоката, який захищає Романа Сущенка

27 листопада у Москві суд продовжив на два місяці термін перебування під вартою незаконно заарештованого в Росії українського журналіста. Це засідання, як і усі попередні, відбувалося у закритому режимі. Українських журналістів і консула України пустили до зали лише прослухати рішення.

Роман Сущенко встиг заявити у суді, що чиниться тиск на його адвоката Марка Фейгіна. Сам юрист теж підтвердив цей факт у мережі Facebook: «Мене збираються позбавити статусу адвоката вже в грудні за вказівкою російських спецслужб, самі знаєте хто, щоб реалізувати стосовно Романа Сущенка оперативну схему, як із Шаройком в Білорусі».

Нагадаємо, що кореспондента агенції «Укрінформ» Романа Сущенка затримали у Москві 30 вересня 2016 року, назвавши працівником української розвідки, який нібито «цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що становлять державну таємницю». Кримінальну справу стосовно журналіста було порушено за статтею «шпигунство».

На початку 2017 року Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію «Про напади на журналістів і свободу слова у Європі». У тексті, зокрема, міститься заклик звільнити Романа Сущенка.

Світлина: Марко Фейгін і Роман Сущенко у залі суду.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

27.11.2017 13:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.