В центре внимания:

Третій день колотнечі у так званій «ЛНР»

Третій день колотнечі у так званій «ЛНР»

Про нього з посиланням на свої джерела розповідає 23 листопада сайт LIGA.net. Зокрема, надійшла інформація, що озброєні особи вийшли з кількох заблокованих раніше ними кварталів у центрі Луганська. Натомість сконцентрувалися довкола будівлі колишньої Луганської облдержадміністрації. Як твердять, там зараз перебуває ватажок фейкової «ЛНР» Ігор Плотницкий.

Джерела також повідомляють, що бойовики перевіряють документи у перехожих. Особливо пильно при цьому ставляться до чоловіків середнього віку. У порівнянні з учорашньою середою людей на вулицях стало трохи більше. Деяких дітей у центрі міста батьки навіть наважилися вести до шкіл. Втім, луганчани за роки окупації вже звиклися з постійною небезпекою. А вона таки зростає, бо проросійські найманці 23 листопада вранці збільшили кількість панцерної техніки у центрі міста.

Нагадаємо, що 21 листопада стало відомо про внутрішні чвари у середовищі терористів. Це було пов’язане з усуненням з посади так званого «міністра внутрішній справ» Ігоря Корнета. Дехто з його підлеглих не погодився з таким рішенням Ігоря Плотницького.

Світлина AFP.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.11.2017 13:50 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.