В центре внимания:

Тривають утиски українців у Криму

Тривають утиски українців у Криму

На вміщеній нами світлині бачимо, як було ще порівняно недавно в українському Криму. А у неділю, 3 вересня, сайт «Народна Правда» повідомляє, що під час святкування Дня міста у Джанкої (центр Джанкойського району анексованого Кримського півострова) окупаційна влада заборонила українській громаді використовувати державну символіку України. Видання наголошує – вірменська, корейська та кримськотатарська громади міста використовували свою національну символіку на святкових заходах й це не викликало заперечень владних структур.

У Джанкої під час свята місцеві національні громади презентували вироби прикладного художнього і декоративного мистецтва, а також пригощали стравами національної кухні. При цьому лише українців позбавили права використовувати свою державну символіку.

Джанкойський район розташовано у степовій зоні Криму, тут діють аграрні підприємства, де працює багато українців. За найбільш свіжими даними їх тут майже 16 тисяч. Втім, об’єктивність цих підрахунків викликає сумнів, бо перепис відбувався у 2014 році. А за переписом 2001 року найбільш чисельними у районі були такі національні групи: росіяни – 32 048, українці – 27 788, кримські татари – 17 744.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.09.2017 13:13 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.