В центре внимания:

Тривожний рекорд гепатиту А у Польщі

Тривожний рекорд гепатиту А у Польщі

Сайт «Польське радіо» 2 січня повідомляє, що за підсумками минулого року рівень захворюваності на гепатит типу А у цій сусідній з Україною державі зріс у 80 разів! Про це написано у звіті Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC).

А за даними Національного інституту громадського здоров’я (PZH), торік у Польщі зафіксовано близько 2900 випадків цієї хвороби. Для порівняння сказано, що у попередніх роках їх було від кількох до кільканадцяти, а в 2016 – близько трьох десятків.

Видання з тривогою констатує, що у Польщі вже віддавна немає вакцини проти вірусного запалення печінки типу А. Речник головного фармацевтичного інспектора країни Павел Тшцінський не приховує, що ситуація дуже складна: «А проблема полягає ще й у тому, що виробництво цього специфічного лікарського препарату вимагає багатьох місяців. У зв’язку з цим єдине, що можна порекомендувати у випадку відсутності вакцини, – це просто виняткове дбання про гігієну, часте миття рук після повернення з громадських місць».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.01.2018 23:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.