В центре внимания:

Три дні на «гасіння» міжнародного скандалу

Три дні на «гасіння» міжнародного скандалу

Він дуже гучно вибухнув два дні тому у понеділок. Президент України Петро Порошенко офіційно прореагував нього у середу, 16 липня.

Нагадамо, що газета The New York Times, посилаючись на старшого дослідника Міжнародного інституту стратегічних досліджень Майкла Еллемана та джерела у розвідці США, висловила на своїх шпальтах припущення, що успішні ракетні пуски Північної Кореї могли відбутися завдяки ракетним двигунам українського «Південмашу», придбаним на чорному ринку. Того ж дня керівництво цього підприємства категорично й аргументовано спростувало навіть найменшу можливість такої ситуації.

А 16 серпня офіційний сайт глави Української держави повідомляє: «Президент доручив невідкладно, під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова та із залученням Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю, а також державного підприємства «Південмаш» та конструкторського бюро «Південне», провести ретельне та всебічне розслідування ситуації та доповісти про результати протягом трьох днів».

Не ставимо під сумнів щирість намірів Петра Порошенка, але саме ці стислі терміни викликали доволі критичну ставлення до його заяви міжнародних оглядачів та експертів. Вони звертають увагу на формулювання, які можна трактувати як вказівку на отримання очікуваного результату. Ґрунтовні розслідування так швидко не робляться. Окрім того, Україні варто залучити до цієї роботи дружні держави, до числа яких входить і Сполучені Штати Америки.

Світлина з сайту Президента України.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.08.2017 3:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.