В центре внимания:

Три українські проблеми американського дипломата

Три українські проблеми американського дипломата

Як відомо, спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер має намір 27 жовтня прибути з візитом до Києва. Втім, не виключено, що перебуванням у столиці він не обмежиться. Бо цей приїзд позаплановий. Найімовірніше, Курт Волкер потребує додаткових аргументів для наступної зустрічі з російським переговірником Владиславом Сурковим. Але яких?

На це запитання у вівторок, 24 жовтня, спробувало дати відповідь Інтернет-видання «facenews», посилаючись на думку авторитетного військового оглядача Юрія Каріна. А він назвав три найважливіші питання, з яких Курту Волкеру однозначно необхідні максимально точні оцінки – припинення вогню, виведення російських військ і отримання Україною контролю над кордоном. Окрім того, вкрай необхідно надати законне право на участь у виборах 1,6 мільйона мешканців Донбасу, які змушені були покинули свої будинки через російське вторгнення. Адже без цього будь-які вибори на непідконтрольних наразі уряду України територіях будуть необ’єктивними.

Характеризуючи поточну ситуацію, Юрій Карін наголосив: «В умовах, коли військово-політичне керівництво України декларує прихильність Мінським угодами, важливо домогтися першого кроку з боку керівництва Російської Федерації, що працює у “режимі дурня”».

Світлина: військовий оглядач Юрій Карін.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.10.2017 15:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.