В центре внимания:

Турецька версія АТО у Сирії

Турецька версія АТО у Сирії

Її принципова відмінність від української – місцем проведення стала територія сусідньої держави. Збройні сили Туреччини розпочали у суботу, 20 січня, військову операцію «Оливкова гілка». За офіційними твердженнями, бойові дії здійснюють проти курдських «Загонів народної самооборони» (YPG), що базуються на території північної Сирії у районі Афрін. Анкара вважає їх сирійським відгалуженням Курдської робітничої партії. А та, у свою чергу, визнана у Туреччині терористичною організацією.

Турецький Генштаб заявив, що метою операції є звільнення населення північної Сирії від влади терористів. При цьому наголошено, що наступ націлений не лише на курдські військові формування, а й на позиції терористичного угрупування «Ісламська держава».

Військові літаки турків вже завдали ракетно-бомбових ударів по курдських позиціях. Дії турецьких військ підтримують також сили опозиційної до режиму Башара Асада «Вільної сирійської армії».

Міністерство оборони Росії заявило, що російські військовослужбовці, які входять у військову поліцію і до складу Центру примирення ворогуючих сторін в районі Афрін, передислоковані в інше місце.

Світлина турецької агенції «Анадолу».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.01.2018 22:50 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.