В центре внимания:

УАПЦ будуватиме храм на Пасічній

Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

У середу, 25 жовтня, у міськраді відбудеться громадське слухання щодо будівництва храму на земельній ділянці на вул. Пасічній (навпроти будинку № 169). На ділянці площею 0,1025 га Українська Автокефальна Православна Церква (парафія святої великомучениці Катерини у Сихівському районі) хоче звести храм.

Дана ділянка є вільною від забудови, а комісія у справах релігій при виконавчому комітеті міськради не заперечує щодо її відведення релігійній громаді УАПЦ під будівництво та обслуговування храму, – йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали про надання релігійній громаді УАПЦ парафії святої великомучениці Катерини у Сихівському районі Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній (навпроти будинку №169).

Місце проведення громадського слухання: великий сесійний зал Львівської міської ради (каб.202, м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18:00 год. Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі паспорту громадянина України (для посвідчення особи та підтвердження місця реєстрації проживання).

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.10.2017 1:00 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.