В центре внимания:

Угода про асоціацію з Євросозом уже діє!

Угода про асоціацію з Євросозом уже діє!

Як і було оголошено, 1 вересня набула повної міжнародно-правової чинності Угода про асоціацію між Україною і Європейським Союзом (ЄС). Нагадаємо, що вона була підписана у два етапи ще у 2014 році. А далі тривав процес ратифікації парламентами держав спільноти.

Таким чином завершено непростий і сповнений драматизму період, що передував початку дії Угоди. Переговори щодо її укладення замість чинної на той час Угоди про партнерство та співпрацю почалися у березні 2007 року. 11 листопада 2011 року у Брюсселі відбувся завершальний, 21-й раунд переговорів щодо укладення Угоди про асоціацію, де сторони узгодили всі положення тексту. 21 березня 2014 року під час позачергового саміту Україна – ЄС підписано політичну частину Угоди та Заключний акт саміту. А через три місяці, 27 червня, на засіданні Ради ЄС Президентом України Петром Порошенком та керівництвом Європейського Союзу і главами держав та урядів 28 країн-членів ЄС було підписано економічну частину.

Угода про асоціацію є доволі об’ємним документом – у ній понад тисячу сторінок. Вона набрала нині чинності включно із створенням поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.09.2017 16:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.