В центре внимания:

Україна відкриває шлях у космос іншим державам

Україна відкриває шлях у космос іншим державам

У вівторок, 27 грудня, на розрахункову довколаземну орбіту вийшов перший національний супутник зв’язку Анголи AngoSat-1. Ракету-носій напередодні запустили з космодрому Байконур у Казахстані.

Російські інформагенції дуже жваво коментують цю подію, оскільки сам супутник на замовлення Анголи виготовили у Росії. Однак при цьому обходять мовчанкою той факт, що на орбіту AngoSat-1 потрапив завдяки українській ракеті. Це «Зеніт-2СБ», виготовлений Державним підприємством «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод», яке більш відоме за скороченою назвою «Південмаш».

Використання українських ракет росіянами колись здійснювалося за спільним проектом двох країн. Але після 2014 року внаслідок анексії Криму та підтримки Кремлем сепаратистів на Донбасі ці зв’язки значно скоротилися. Росія намагалася використовувати ракету власного виробництва «Ангара», але кілька її запусків виявилися невдалими.

Супутник AngoSat забезпечить мовлення на території Анголи та інших країн Африки. Очікується, що впродовж 15 років він служитиме для поліпшення сигналів супутникового зв’язку, доступу до інтернету, радіо та телебачення.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

27.12.2017 14:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.