В центре внимания:

Україна готова дати відсіч агресору

Україна готова дати відсіч агресору

У четвер, 24 серпня, на головній вулиці Києва Хрещатику відбувся військовий Парад, присвячений 26-й річниці незалежності України. Його колона пройшла повз трибуну, встановлену на Майдані Незалежності. Окрім керівників держави та воєначальників, на ній були присутні й шановані іноземні гості – міністри оборони Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Канади та США,

В урочистому марші карбували крок підрозділи різних видів та родів військ Збройних Сил України, Державної прикордонної служби та Національної Гвардії загальною чисельністю 4,5 тисячі осіб. Близько тисячі з них мають бойовий досвід, набутий у антитерористичній операції на сході України. Окрім того, цьогоріч у параді взяли участь військовослужбовці Великої Британії, Грузії, Естонії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії і Сполучених Штатів Америки.

Урочистий Парад військ приймав Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко. У своєму святковому виступі він наголосив: «Україна готова дати жорстку військову відсіч агресору в його спробі піти у наступ».

Світлини: вгорі – Петро Порошенко спілкується з присутніми на Параді, внизу – Хрещатиком крокують військовослужбовці Канади.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.08.2017 0:23 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.