У самому центрі подій:

Україна підтримує економіку США

Україна підтримує економіку США

Таке твердження може видатися дивним, але насправді йдеться про реальний факт. 31 липня на брифінгу в посольстві США в Україні оголошено, що Публічне акціонерне товариство «Центренерго» уклало з XCOAL Energy & Resources (США) контракт про постачання до кінця 2017 року близько 700 тисяч тонн вугілля антрацитної групи. Перша партія, а це 85 тис. тонн, буде доставлена на початку вересня.

Цього ж дня з приводу початку імпорту до України вугілля із США була оприлюднена офіційна заява міністра енергетики США Ріка Перрі. Нагадавши про болісну проблему енергетичної залежності від Росії, він наголосив, що США запропонували Україні альтернативу. Але ця співпраця є взаємовигідною. «Вугілля із США стане безпечним та надійним джерелом для «Центренерго» та їх споживачів електрики. Це також посилить нашу економіку, бо підтримає робочі місця у вугільній та транспортній промисловостях».

Отже, українські гроші, отримані за відвантажений антрацит, сприяють розвиткові американської економіки. І сприятимуть ще більше. Адже у 2018 році обсяги поставок американського вугілля можуть зрости до 2 млн тонн.

Світлина АР: американський шахтар.

Источник

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.08.2017 1:00 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.